Tijdens de lockdown kan TheArtCouch niet op atelierbezoeken gaan, daarom vroegen we kunstenaars om een stukje van hun atelier naar ons te brengen, in de vorm van een filmpje. Vandaag selecteerden we de inzending van Ulrike Bolenz, die meteen ook een introductie biedt tot (een deeltje van) haar werk. Ontdek even mee:
Latest posts by Frederic De Meyer (see all)
mei 6, 2020
Goeiedag Ulrike, Heb je werken kennis gemaakt. Vind deze zeer bijzonder met de weergave van de vrouwelijke persoonlijkheid.
Ikzelf Ulride, poseer reeds 20 jaar in allerlei genres en vooral bij naakt voor kunstenaars zowel in hun privé atelier als in vele academies voor tekenaars, kunstschilders, beeldhouwers en zo meer. Een standbeeld van mezelf was nu in de maak maar door corona gestopt. Heb geen enkel taboe om naakt te poseren.
Werk jij eventueel ook met mannelijk model ?
Een vraag want je weet maar nooit.
mei 7, 2020
Goeiedag Wilmer,
dank u voor de aanvraag.
Ik heb in het web naar uw foto’s gekeken – heel mooi!
– ik zou graag erop terugkomen -later- als ik een goed idee in die richting heb.
groetjes Ulrike